×
Valimiz Âlim BARUT'un Fabrikamızı Ziyareti

Valimiz Âlim BARUT'un Fabrikamızı Ziyareti

Valimiz Sayın Âlim BARUT, Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nde ziyaretlerde bulundu. İncelemeleri sırasında Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Bekir Sıtkı EMİNOĞLU da hazır bulundu.

İncelemeler kapsamında Valimiz BARUT; ilk olarak II. Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan Savis Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. ziyaret etti. Daha sonra Karpanel Tic. Ltd. Şti. ziyaret eden Valimiz Âlim BARUT, yetkililerden ürettikleri mamuller hakkında bilgi aldı ve üreticilerin sorunlarını dinledi. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı olarak ilimizde faaliyet gösteren sanayi kuruluşları hakkında detaylı bilgi almak için ziyarette bulunduğunu söyleyen Valimiz Âlim BARUT; ilimizde ilave bir katma değer üretilmesinden, istihdamın ve ihracatın artırılmasından memnun olacağını ifade ederek işletme sahiplerine çalışmalarında başarılar diledi.

Son olarak Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü hizmet binasına geçen Valimiz Âlim BARUT, her ay olağan olarak düzenlenen Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Toplantısı'nı gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Sami AYDIN, Vali Yardımcısı Salih AYHAN, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Bekir Sıtkı EMİNOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda, yapılan çalışmalarla ilgili olarak Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü EMİNOĞLU brifing verdi.